KONST / Litografier / Färglitografi 12612264
nr 1261 2264
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 59/200, Motivet: 65x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:20:19
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg